HOLLA: Rastgele Video Sohbet

Sosyallik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 76.6 MB
  • Version 2.3.5
  • Dil Türkçe
  • Firma HOLLA
Holla mobil uygulamasını IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek indirebilir ve heyecanlı anlar yaşayabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Holla mobil uygulaması sizleri arkadaş bulmanızda yardım edecek başarılı bir sosyallik uygulamasıdır. Uygulamamız tamamen ücretsiz olarak sunulmuştur. 

Sizin tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek daha sonrasını Holla uygulaması hallediyor. Tek bir dokunuşunuz ile zevklerinize uygun kişiyi sizle eşleştirerek görüşme yapmanızı sağlıyor. Zahmetsizce arkadaş bulabilir ve görüşme sağlayabilirsiniz. Milyonlarca kişi tarafından tercih edilen bir mobil uygulama olması güvenlilik seviyesini de kanıtlıyor. 

Birbirinden eğlenceli kafa denginiz insanla bir araya gelerek eğlenceli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Mobil cihazlarınız sizlere bu imkanı tanıyor. OLLA güvenli, eğlenceli ve samimi bir topluluğu avuçlarınızın üstüne getiriyor. Uygunsuz kullanıcıları sonsuza kadar engelleyerek saldırgan davranışları cezalandıran Holla mobil uygulaması son derece güvenli bir uygulama olup sizlere eğlence ortamı sunuyor. Dijital arkadaşınız Holla mobil uygulaması ile sizde kendinize yepyeni bir dünya kurun ve olabildiğince eğlenmeye bakın. Bu sizin dünyanız ve bir sürü kişi sohbet için sizleri bekliyor. 

HOLLA: Rastgele Video Sohbet indir
DİĞER SÜRÜMLER